LED Tričká

Ako fungujú LED tričká?

Používame elektroluminiscenčné (EL) panely na osvetlenie ​​dizajnu na najvyššiu možnú kvalitu LED tričiek . Tieto panely sú pripojené k odevu cez suchý zips. Môžeme vyrobiť LED panel zvukovo senzitívny alebo automaticky blikajúci. Všetko záleží na vašich preferenciách. Keď je panel vypnutý, led tričko vyzerá ako obyčajné sieťotlačou potlačené tričko. 

LED panel je sám o sebe veľmi tenký podobný prúžku, alebo listu papiera, ale na dotyk ako vinyl alebo pergamen. Panely sú odolné proti vplyvom počasia, nemôžu byť však úplne ponorené pod vodou. Je potrebné byť opatrný, pretože sú veľmi ľahko ohybné.

LEDtričká ako to funguje

Ako je tričko napájané?

Napájanie je prostredníctvom 4x AAA batérií. Naše špeciálne konštruované LED panely majú niekoľko konektorov na riadenie rôznych prvkov displeja. Tieto konektory sú spojené s káblovou stuhou pre pripojenie panelu k batériám. Naša ovládacia skrinka je malá a nenápadná, vkladaná do skrytého vrecka v tričku. LED panel musí byť pripojený k batérii, aby sa tričko rozsvietilo. Panely využívajú LED lúč, ktorý presvecuje skrz materiál, takže dizajn sa rozsvieti na animovaý displej.

Vytvoríme Vám LED panel podľa Vašich predstáv

Vyplňte náš objednávkový formulár a vytvorte si LED tričko . Naši dizajnéri pracujú ruka v ruke s Vami k vytvoreniu Vášho dizajnu tak ako si prajete. Ak hľadáte ako uviesť svoju značku, alebo udalosť na trh nezabudnuteľným spôsobom, potom sú naše LED tričká s vlastným logom ideálnym riešením pre vás. 

LED tričká panel

Ďalšie otázky o LED tričkách s vlastným logom či vzorom môžete nájsť tu ...