LED Tričká

VOP

Okolnosti vylučujúce zodpovednosť firmy

Akýkoľvek typ kontaktu s elektronickým obvodom môže spôsobiť vážnu ujmu na zdraví. Udržujte produkty od malých detí. Blikajúce výrobky môžu vyvolať epilepsiu.

OBMEDZENIA ZODPOVEDNOSTI

Naše výrobky nie sú určené pre deti do 5 rokov. Spoločnosť Media Leaders s.r.o. nie je zodpovedná za škody v dôsledku nedbanlivosti a zneužitím výrobkov.

DOBA VÝROBY

Doba výroby LED tričiek s vlastným logom je všeobecne 7- 14 dní od dátumu objednávky v závislosti na celkovom objeme LED tričiek.

MOŽNOSTI PLATBY

Prijímame všetky platby cez PayPal, kreditné karty (Maestro, Visa, atď) a platbu bankovým prevodom. Za účelom spracovania objednávky, je vyžadovaná platba vopred.

DOPRAVA

Všetky výrobky sú dodávané prostredníctvom kuriérskej spoločnosti GLS.

 

Výrobný proces

Všetky výrobky sú vyrábané na zákazku, podľa Vašich požiadavok. Výroba nových led tričiek s vlastným logom bežne začína 24 hodín od prijatia Vašej platby a potvrdenia. V prípade, že budete musieť zmeniť alebo zrušiť objednávku, budeme sa snažiť vynaložiť všetko úsilie, aby sme vyhoveli Vašej požiadavke. Avšak objednávka nesmie byť zrušená alebo zmenená, pokiaľ je už zadaná vo výrobe. Odporúčame vám, aby ste nás okamžite kontaktovali, ak potrebujete zmeniť alebo zrušiť objednávku. Náš e-mail je info@led-tricka.sk a naše telefónne číslo je +421 907 211 712.

Ak máte akékoľvek ďalšie otázky napíšte nám na adresu: info@led-tricka.sk

 

Reklamačný poriadok

Ak sú produkty, ktoré ste dostali poškodené alebo chybné, prosím, kontaktujte nás čo najskôr. Poškodenie nám musí byť nahlásené do 5 pracovných dní od obdržania zásielky. Odporúčame vám skontrolovať tovar ihneď po obdržaní zásielky. Ak nás kontaktujete v dostatočnom časovom predstihu, buď Vám nahradíme chybný výrobok alebo vrátime cenu výrobku. Konečné rozhodnutie výmeny produktu alebo vrátenia peňazí bude vykonané s ohliadnutím na žiadosť zákazníka. Ak produkt, ktorý ste dostali, nie je produkt, ktorý ste si objednali, kontaktujte nás čo najskôr. Ak sa vám nepodarí informovať našu spoločnosť do 5 pracovných dní od doručenia tohto produktu, naša spoločnosť Vám nebude môcť vrátiť alebo vymeniť Váš tovar.

Upozornenie: Môžeme požiadať o zaslanie výrobkov späť na kontrolu. Musíte zaslať daný výrobok späť do 5 pracovných dní od kontaktovania za účelom získania návratnosti v plnej výške.

Upozornenie: Naše výrobky sú vyrábané na zákazku a nemôžu byť vrátené alebo preplatené z akéhokoľvek iného dôvodu ako pri chybnom výrobku. Môžeme požiadať o obrázky z chybných výrobkov alebo požadovať, aby zákazník zaslal príslušný výrobok späť. Nie sme zodpovední za poškodenie v priebehu prepravy. Snažíme sa dodávať najlepšie možné služby pre našich zákazníkov. Ak máte akékoľvek otázky alebo obavy týkajúce sa doručenia, vrátenia, alebo o produkte, prosím, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu na info@led-tricka.sk 

 

Záruka

Na čo sa vzťahuje?

Záruka sa vzťahuje na produkty, ktoré sú bez chýb materiálu a spracovania pri normálnom používaní a údržbe pre obdobie začínajúce od dáta zakúpenia a trvá 24 mesiacov.

Na čo sa nevzťahuje?

Táto obmedzená záruka je podmienená riadnym používaním produktov. Táto obmedzená záruka sa nevzťahuje na: chyby alebo poškodenia spôsobené nehodou, zneužitím, abnormálnym použitím, za abnormálnych podmienok, nesprávnym skladovaním, vystaveniu vlhkosti, piesku alebo špine.

Aké sú povinnosti Media Leader s.r.o.?

V priebehu záručnej doby 24 mesiacov, za predpokladu, že výrobok je vrátený späť v súlade s podmienkami tejto limitovanej záruky, Media Leaders s.r.o. opraví alebo vymení výrobok, podľa vlastného uváženia, a to bez poplatku. Media Leaders s.r.o. môže použiť nové diely, alebo súčasti pri opravách akéhokoľvek produktu, alebo ho môže nahradiť kompletne novým výrobkom.