LED Tričká

Najčastejšie otázky

Ako to funguje?

Využíva sa tu elektroluminiscenčná technológia. LED panel je vyrobený z tenkého a pružného materiálu. To znamená, že ak budete nosiť toto tričko, máte presne rovnaký pocit, ako keď nosíte klasické tričko. LED panel je pripojený k tričku pomocou suchého zipsu. Mini riadiaca jednotka je k dispozícii samostatne a môže byť pripnutá aj na opasok, alebo vložená vo vnútornom vrecku na tričku. Pre ovládanie citlivosti na zvukové podnety, máte k dispozícii potenciometer priamo na ovládacej jednotke.

Môžem si zvoliť, ako by malo svietiť logo - zvukovo senzitívne alebo automatické blikanie?

Áno, máte dve možnosti, ako môžu tričká svietiť (zvukovo senzitívne alebo automatické blikanie). Technológia Sound sensor môže spustiť svietenie akýmkoľvek zvukom (tlesknutie, hovorené slovo,  alebo hudbou). Vaše logo bude svietiť v 5 animovaných sekvenciách.

Ako je napájaný LED panel a ako dlho vydrží svietiť?

Je napájaný 4 AAA 1,5 batériami. Výkon batérií je cca po dobu 10-14 hodín v závislosti na dĺžke doby používania, alebo v závislosti na značke batérií.

Ako môžem čistiť ed tričko? 

LED tričko možno ľahko vyprať. Stačí odpojiť LED panel s káblom a ovládacou jednotkou a vybrať ich z trička. Potom môžete dať prať samotné tričko do práčky.

Je dizajn na LED paneli na tričku dobre viditeľný aj za denného svetla?

Áno! Vaše logo na LED paneli na tričku je elektroluminiscenčného materiálu, ktorý pri osvetlení LED svetlami v zadnej časti prenesie obraz cez podsvietenie. To znamená, že dizajn je stále viditeľný aj vo svetle, v noci je dojem ešte efektnejší.

Aká je maximálna veľkosť LED panelu na tričku?

Maximálna veľkosť LED panelu na tričkách je 20x20cm. Nemôžeme vyrobiť väčšiu veľkosť, pretože ovládacia skrinka s 4x AAA batériami nemôže napájať väčší LED panel. Štandardná veľkosť LED panelu je cca 20x14cm (v závislosti od pomeru strán).

Aké farby a štýly tričiek ponúkate?

Ponúkame len čierne tričká vyrobené zo 100% bavlny (Veľkosť S-XXXL). V prípade väčšej individuálnej zákazky je možné použiť aj biele tričká. V ponuke máme klasické mužské, klasické ženské tričká a detské tričká.

panske led tricka velkostdamske led tricka velkost

Aké je minimálne množstvo tričiek pre 1 objednávku?

Minimálna objednávka je 5 ks LED tričiek s vlastným vzorom. Čím viac objednáte, tým lacnejšia bude jednotková cena trička.

Je nejaký zriaďovací poplatok za výrobu LED tričiek?

Nie, platíte len cenu za LED tričká a prepravné náklady v závislosti od dodacej krajiny.